Захист інвестицій

Як правило, нинішні бізнесмени та комерсанти прекрасно відчувають закони інвестиційного ризику. Ринок України, як і її бізнес-клімат, знаходиться в періоді сильної турбулентності і саме тому безліч його аспектів трактуються кожним державним органом на свій лад.

Щоб знизити ймовірність втрати бізнесу слід, перш за все, зрозуміти, що в Україні неможливо отримувати прибуток, не беручи безпосередньої участі в процесі формування такого прибутку і отримання результату комерційної діяльності.

На жаль, бізнес-клімат займає не найвигіднішу позицію, через лідерство України у всесвітньому рейтингу корупції. Але саме можливість отримання надприбутків в процесі ведення бізнесу на межі закону приваблює азартних гравців міжнародного рівня.

Деякі представники ділового світу вважають, що вести бізнес в Україні невигідно, так як з моменту заведення капіталу на територію України, контрагенти, партнери та інші, задіяні в бізнесі особи, всіма законними, а іноді і злочинними способами намагаються привласнити капітал.

Щоб уникнути раптової втрати капіталу і отримання замість очікуваного прибутку несподіваний збиток, Адвокатське Бюро «Штокалов та Партнери» наполегливо рекомендує обрати юридичного радника для безпосередньої участі в реалізації цих самих бізнес-процесів.

Саме з метою запобігання несанкціонованим діям учасників бізнес процесу, а також втрати інвестицій і їх прибутковості, Клієнту необхідно брати безпосередню участь в реалізації проекту і контролювати процес на всіх етапах його реалізації від початку і до кінця.

Адвокатське Бюро «Штокалов та Партнери» готове виступити Вашим юридичним радником з питань початку, ведення та припинення бізнесу в України,оптимізації бізнес-процесів, проведення перевірки контрагентів та систем внутрішньої безпеки на предмет корпоративного шахрайства та зловживання.

ПРИЗНАЧИТИ ЗУСТРІЧ ІЗ АДВОКАТОМ

Залиште заявку, ми зв'яжемось з Вами

Телефон:
Адрес:
01011, Україна, м. Київ,
вулиця Рибальська, 8