Про Бюро

Ласкаво просимо до Адвокатського Бюро
«Штокалов та Партнери»!

Ми раді запропонувати Вам правову допомогу із захисту прав та інтересів в питаннях, пов’язаних із кримінальним правом, захистом бізнесу від недобросовісних зазіхань та захисту інвестицій.

Адвокатське Бюро «Штокалов та Партнери»  є вузькоспеціалізованою структурою. Робота Бюро, перш за все, направлена на постійне вдосконалення арсеналу знань, методів та інструментів оперативного та ефективного вирішення питань Клієнтів та захисту їх інтересів.

Ми переконані, що економічна ситуація сьогодення диктує жорсткі умови ведення бізнесу та його управління, а тому ми розробили ексклюзивний підхід до врегулювання конфліктних ситуації в позасудовому порядку.

За роки успішної праці, команда Бюро підтвердила свій досвід, і в 2016 році керівник Бюро  адвокат Єгор Штокалов отримав ліцензію штату Нью-Йорк на здійснення юридичної практики і став членом Асоціації адвокатів штату Нью-Йорк (США).

У випадку виникнення питань щодо призначення зустрічі, Ви завжди можете зателефонувати до нас за телефонами, вказаними в контактах, або залишити онлайн заявку тут.

NYSBA Certificate FLC License

ПРИЗНАЧИТИ ЗУСТРІЧ ІЗ АДВОКАТОМ

Залиште заявку, ми зв'яжемось з Вами

Телефон:
Адрес:
01011, Україна, м. Київ,
вулиця Рибальська, 8