Кримінальна практика

Економічна криза, дискредитація правоохоронної системи, низький ефект функціонування державних інституцій, всі ці фактори призводять до ризику стати учасником кримінального провадження. Кримінальне переслідування з боку держави представників бізнесу є дедалі необґрунтованішим та розповсюджується навіть на компанії з іноземним капіталом («compliance procedures» яких регулюється міжнародними стандартами).

Кризова ситуація завжди застає Клієнта зненацька. Обшук, повістка про виклик на допит, візит правоохоронців передбачити неможливо, проте є можливість уберегтись від свавілля вже будучи учасником в кримінальному процесі.

Надзвичайно важливо мати надійний захист та арсенал процесуальної «зброї» для відвернення негативних наслідків кримінального провадження.

Вагомими проблемами функціонування правоохоронної системи є відверте порушення вимог закону, самовільне його трактування, невиконання рішень суду, незаконне затримання особи або неправомірне утримання тимчасово вилученого майна, проведення необґрунтовано довгих та щоденних допитів.

Кримінальна практика – основний напрямок роботи Бюро. На наше переконання, досягнення позитивного результату можливо лише крізь призму досконалого володіння законом, знання специфіки роботи правоохоронних органів та судової практики і дійсного розуміння стратегії захисту.

Команда Адвокатського Бюро «Штокалов та Партнери»готова протистояти діям системи та незаконним посяганням на Ваш бізнес пліч-о-пліч поряд з Вами.

ПРИЗНАЧИТИ ЗУСТРІЧ ІЗ АДВОКАТОМ

Залиште заявку, ми зв'яжемось з Вами

Телефон:
Адрес:
01011, Україна, м. Київ,
вулиця Рибальська, 8